adres: Świerzowa Polska, ul. Polna 22, 38-457 Zręcin,        telefon: +48 502 399 338
 

O FIRMIE

 

Meblo-SAM to firma stworzona z myślą o realizacji Państwa meblowych potrzeb. Nasza specjalność to produkcja trwałych, ekskluzywnych i wygodnych mebli do domów, mieszkań i firm. Ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji mebli, pozwala nam sprostać Państwa największym wymaganiom. Pracując na profesjonalnych maszynach i elektronarzędziach, zapewniamy najwyższy stopień jakości dla każdego zamówienia. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem mebli każdego rodzaju, współpracując z architektami, deweloperami oraz klientami indywidualnymi.

 

Kompleksowa obsługa Państwa zamówień, obejmuje pomiar na miejscu, przygotowanie projektu autorskiego, a także wykonanie mebli, a następnie ich montaż. Atrakcyjne ceny, dogodne terminy realizacji i osprzęt sprawdzonych firm gwarantują 100% satysfakcję każdego Klienta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zdjęciami z wcześniejszych realizacji, wierząc w to, że będą one zachętą do skorzystania z naszej oferty. Jeśli tak się stanie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, celem umówienia spotkania. 

Adres naszego biura

Świerzowa Polska, ul. Polna 22, 38-457 Zręcin

Zobacz mapkę dojazdu

Szybki kontakt

telefon: 502 399 338

e-mail: kontakt@meblo-sam.pl

formularz kontaktowy
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 Meblosam

Realizacja: PixelStudio