adres: Świerzowa Polska, ul. Polna 22, 38-457 Zręcin,        telefon: +48 502 399 338
 

OFERTA

 

Oferta firmy Meblo-SAM obejmuje produkcję wysokiej jakości mebli, wykonywanych ze starannie selekcjonowanych materiałów: płyt meblowych i litego drewna, a także markowych akcesoriów, takich jak Blum, Hettich. Współpracujemy z osobami prywatnymi, architektami oraz firmami i deweloperami, wykonując meble wg dostarczonego nam projektu lub projektu przygotowanego przez nas. Do każdego projektu przygotowujemy realistyczną wizualizację 3D, pokazujący jak w rzeczywistości będą wyglądać Państwa meble. Gotowe meble montujemy na miejscu, robiąc to szybko, fachowo i udzielając gwarancję na wykonaną pracę i dostarczone meble. W swojej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych maszyn i elektronarzędzi renomowanych firm. W roku 2015 całkowicie zmodernizowaliśmy swój park maszynowy. Część tej inwestycji została sfinansowana z dotacji Unii Europejskiej.

 

Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. Dlatego należy zaprojektować ją funkcjonalnie i ze smakiem. Meble kuchenne na wymiar zapewniają najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej ergonomii, wygody i bezpieczeństwie codziennych prac kuchennych. Oferujemy Państwu pomiar, projekt z wizualizacją, a następnie montaż gotowych mebli w Państwa kuchni. Zajmujemy się produkcją kuchni nowoczesnych, jak również nieobce są nam projekty klasyczne: kuchnie rustykalne, angielskie oraz style mieszane wraz z bardzo dużym wyborem blatów kuchennhych. Praktyczne rozwiązania, jak płynne domykanie szuflad, solidne akcesoria, jak wytrzymałe zawiasy Hettich i

 dobrej jakości materiały sprawiają, że Państwa nowe meble będą służyć długo i niezawodnie, zamieniając obowiązek gotowania w czystą przyjemność.

 

 

Meble łazienkowe na wymiar

W łazience każdy z nas szuka chwili dla siebie. Zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne lub szyba poranna toaleta. To wszystko sprawia, że łazienka wraz z wyposażeniem jest jednym z najintensywniej eksploatowanych pomieszczeń w domu. Chcąc nadać jej dużą wytrzymałość i odporność na działanie wilgoci, warto sięgnąć po sprawdzone meble łazienkowe. Wykonujemy szafki pod umywalki, półki stojące i wiszące, a także zabudowy wnęk. Każde zamówienie na meble łazienkowe traktujemy indywidualnie, zapewniając pomiar, projekt z wizualizacją i korzystną wycenę. Efektem naszej współpracy mogą być piękne, trwałe oraz  funkcjonalne meble, pasujące do łazienki każdej wielkości i wystroju.

 

Meble sypialniane na wymiar

Sypialnia w każdym domu i mieszkaniu jest strefą prywatności. To tu możemy znaleźć dla siebie chwile odpoczynku, spokoju i samotności. Nocą natomiast zamienia się w miejsce, w którym na wygodnym łóżku i otoczeniu ładnych mebli, możemy się zregenerować po ciężkim dniu w pracy. Aby sypialnia dostarczała Państwu tego wszystkiego, czego od niej oczekujecie, pomyślcie o dobrze dobranych meblach. Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje, że Wasze szafy, komody, półki, łóżka oraz stoliki będą tworzyły ze sobą spójną całość, dając niezwykle estetyczny efekt. Produkowane przez nas meble sypialniane wyróżniają się ciekawym projektem, bardzo dużą funkcjonalnością oraz idealnym wykorzystaniem dostępnej w sypialni przestrzeni.

 

 

Meble biurowe na wymiar

Przestrzeń biurowa powinna sprzyjać efektywnej i komfortowej pracy. Jest to możliwe tylko wtedy, jeśli zadbamy o ergonomię na każdym stanowisku. Dopasowane do potrzeb pracowników biurka z przestronnymi blatami i praktycznymi szufladami, regały i szafki, pozwalające zachować porządek w dokumentach, a także meble do pomieszczeń socjalnych, recepcji, gabinetów oraz poczekalni. To wszystko i wiele więcej oferuje Państwu firma Meblo-SAM.

 

 

Zabudowa wnęk

Czy w Państwa domu znajdują się niewykorzystane wnęki lub inne przestrzenie, które chcieliby Państwo dobrze zagospodarować? Będzie to łatwiejsze, jeśli zostaną zabudowane meblami na wymiar. W ten sposób możemy dla Państwa stworzyć niezwykle praktyczne garderoby, szafy wnękowe, pawlacze, a nawet półki i schowki.

 

 

Szafy

Najbardziej uniwersalne meble, znajdujące zastosowanie w każdym wnętrzu. To oczywiście szafy. Projektujemy i wykonujemy szafy każdego rodzaju. Wolnostojące, zabudowane oraz wnękowe. Optymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń, umieszczając w tym miejscu pojemne i wygodne w użyciu szafy. Duży wybór ciekawych projektów z drzwiami przesuwnymi, otwieranymi oraz wyposażonymi w lustro, to dopiero początek naszych możliwości, w zakresie produkcji i projektowania szaf.

Adres naszego biura

Świerzowa Polska, ul. Polna 22, 38-457 Zręcin

Zobacz mapkę dojazdu

Szybki kontakt

telefon: 502 399 338

e-mail: kontakt@meblo-sam.pl

formularz kontaktowy
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 Meblosam

Realizacja: PixelStudio